Holistický průvodce

Hledáte někoho, kdo vás dokáže provést širokým spektrem života a s kým objevíte rezervy, které ještě máte? 

Cítíte, že váš život není úplně v pořádku?

Možná se necítíte úplně dobře fyzicky. Nebo vás delší dobu trápí vnitřní neklid a smutek. Také je možné, že jste nespokojeni ve vztahu, který se nevyvíjí úplně podle vašich představ.

Každý se v průběhu života občas dostane do slepé uličky, ze které nevidí cestu ven. Někdy se nám už tak dlouho nedaří nalézt řešení, že si na situaci prostě zvykneme. A v některých případech se nám role oběti dokonce začne i líbit.

Právě pro tyto situace je tu tento ojedinělý on-line kurz. Nezabývá se pouze jednou oblastí života. Zaměřuje se na život celostně - od fyzického těla, přes emoce až po vztahy.

Reference

Momentálně se upravuje.
PetraFinanční poradce
Momentálně se upravuje-
HonzaInformatik

Zdravá strava

Jídlo mnozí berou naprosto automaticky. Přitom právě to, co do svého těla dáváme, rozhoduje o tom, co nám vlastní tělo vrací.

V této části se zaměříme na základní aspekty zdravé stravy. Pečlivě rozebereme sekci "nevědomých jedů" a společně najdeme způsob, jak je nahradit.

Dostanete i řadu jednoduchých receptů, které vám pomohou navrátit těle sílu a vitalitu.

Přiměřený pohyb

Jako bych slyšela reakce některých jedinců: "Kde mám v tomto uspěchaném světě najít ještě čas a prostor na cvičení?".

Ale návody, které si rozebereme v této lekci vůbec nemusí být časově náročné. Někdy se jen stačí podívat na věc s lehkým odstupem.

Samozřejmě je součástí této lekce i návrh na jednoduchá cvičení, ale základem je, aby si z téte lekce odnesl každý to své.

Emoce nemusí být nemoce

Podívat se sami na sebe ještě většinou zvládneme bez větších obtíží. Což ale podívat se do sebe zevnitř?

Neprojevené emoce dokáží v těle napáchat spoustu škod! Zprvu nás mohou potrápit v podobě zhoršeného spánu a časem se k nim přidávají problémy s trávením.

Pokud před těmito signály stále zavíráme oči, mohou ve svém sebeprosazování zajít až tak daleko, že se z emocí stanou nemoci.

Abychom nedošli až tak daleko, je potřeba odhalit neprojevené emoce včas a věnovat jim prostor pro vyjádření a opuštění našich těl.

Vztahy a zase vztahy

Všichni minimálně ve skrytu duše toužíme po harmonických a láskyplných vztazích nejen s partnery, ale všeobecně s lidmi, kteří jsou kolem nás.

Jak ale zařídit, aby se naše vztahy opravdu vyvíjely tím správným směrem? 

Největší práci potřebujeme udělat opět sami na sobě. Vztahy, které máme s naším okolím totiž pouze kopírují vztah, který máme sami k sobě.

Práce nemusí být práce

Uvědomujete si, že průměrný člověk stráví prací třetinu života? To je obrovská doba v případě, kdy je to činnost, kterou nevykonáváme s láskou a radostí!

A přesto tak často od svých klientů slýchám, že do práce chodí jen pro peníze. Že jejich záliby a radosti jsou někde úplně jinde, ale tím by si nevydělali.

V této lekci se podíváme na motivaci, která nás vrhla do práce, kterou vykonáváme a také na to, do jaké míry je to činnost, kterou milujeme.

Životní naplnění

V závěrečné lekci si dovolíme opravdu roztáhnout křídla a podívat se na svět očima malých dětí. Jaké jsme měli sny? Co nám dělalo radost?

Je nejvyšší čas, vrátit se k těmto činnostem a radostem, které jsou pro náš život naprosto důležité. Roztáhneme křídla a zjistíme, jak snadé je přenést naše nejhlubší sny a touhy do všedního dne. 

Sama jsem důkazem toho, že sny a touhy se mohou zrealizovat, pokud si to budeme z celého srdce přát.

Zaujala vás tato témata nebo vám nějaké chybí?

Kurz plánuji spustit v prosinci a vy tak máte možnost, stát se jeho spolutvůrci. Pokud byste chtěli nějaké další téma nebo máte k těmto tématům vlastní příběhy, připomínky, napište mi!

Společně můžeme vytvořit nástroj, který pomůže všem...

Chcete se dozvědět podrobnosti?

V této chvíli kurz připravuji, ale pokud chcete být první, kdo se o něm dozví, napište mi. Na prvních 10 zájemců čeká mimořádná předobjednávková akce!