Holistická průvodkyně

Hledáte někoho, kdo vás dokáže provést širokým spektrem života a s kým objevíte rezervy, které ještě máte? Společně odhalíme bloky, které vám brání udělat další krok.

Cítíte, že váš život není úplně v pořádku?

Možná se necítíte úplně dobře fyzicky. Nebo vás delší dobu trápí vnitřní neklid a smutek. Také je možné, že jste nespokojeni ve vztahu, který se nevyvíjí úplně podle vašich představ.

Každý se v průběhu života občas dostane do slepé uličky, ze které nevidí cestu ven. Někdy se nám už tak dlouho nedaří nalézt řešení, že si na situaci prostě zvykneme. A v některých případech se nám role oběti dokonce začne i líbit.

Právě pro tyto situace je tu tento ojedinělý on-line kurz. Nezabývá se pouze jednou oblastí života. Zaměřuje se na život celostně - od fyzického těla, přes emoce až po vztahy.

Váháte, která varianta řešení určité situace je ta správná? Nebo nevíte, kam udělat další krok?

Pojďme společně prožít různé možnosti. Vy sami se pak rozhodnete, kudy jít dál.

Já vám na cestu nabízím pomocnou ruku...

Co vše můžete zažít?

 • Společně si popovídáme o tom, co vás trápí.
  Rozhovor nám pomůže vzájemně se naladit a dopřeje čas pro přesnější definici toho, co vás vlastně trápí.
 • Dopřeji vám dostatek času na relaxaci a zažití nového.
  Je důležité, abyste si mohli nové informace v klidu promyslet a zpracovat. Nemusíme tedy spěchat, jsem tu pro vás.
 • Prožijeme společnou meditaci.
  Před samotnou terapií doporučuji společnou meditaci pro zklidnění a naladění na dané téma.
 • Nad tarotem Keltských draků vyzkušíme různé varianty řešení.
  Nevykládám budoucnost. Tarotové karty jsou milými společníkem. Díky obrázkům a symbolům snáze pochopíte jejich poselství.

Zdravá strava

Jídlo mnozí berou naprosto automaticky. Přitom právě to, co do svého těla dáváme, rozhoduje o tom, co nám vlastní tělo vrací.

V této části se zaměříme na základní aspekty zdravé stravy. Pečlivě rozebereme sekci "nevědomých jedů" a společně najdeme způsob, jak je nahradit.

Dostanete i řadu jednoduchých receptů, které vám pomohou navrátit těle sílu a vitalitu.

Přiměřený pohyb

Jako bych slyšela reakce některých jedinců: "Kde mám v tomto uspěchaném světě najít ještě čas a prostor na cvičení?".

Ale návody, které si rozebereme v této lekci vůbec nemusí být časově náročné. Někdy se jen stačí podívat na věc s lehkým odstupem.

Samozřejmě je součástí této lekce i návrh na jednoduchá cvičení, ale základem je, aby si z téte lekce odnesl každý to své.

Setkání s vlastními emocemi

Podívat se sami na sebe ještě většinou zvládneme bez větších obtíží. Což ale podívat se do sebe zevnitř?

Neprojevené emoce dokáží v těle napáchat spoustu škod! Zprvu nás mohou potrápit v podobě zhoršeného spánu a časem se k nim přidávají problémy s trávením.

Pokud před těmito signály stále zavíráme oči, mohou ve svém sebeprosazování zajít až tak daleko, že se z emocí stanou nemoci.

Abychom nedošli až tak daleko, je potřeba odhalit neprojevené emoce včas a věnovat jim prostor pro vyjádření a opuštění našich těl.

Vztahy a zase vztahy

Všichni minimálně ve skrytu duše toužíme po harmonických a láskyplných vztazích nejen s partnery, ale všeobecně s lidmi, kteří jsou kolem nás.

Jak ale zařídit, aby se naše vztahy opravdu vyvíjely tím správným směrem? 

Největší práci potřebujeme udělat opět sami na sobě. Vztahy, které máme s naším okolím totiž pouze kopírují vztah, který máme sami k sobě.

Práce nemusí být práce

Uvědomujete si, že průměrný člověk stráví prací třetinu života? To je obrovská doba v případě, kdy je to činnost, kterou nevykonáváme s láskou a radostí!

A přesto tak často od svých klientů slýchám, že do práce chodí jen pro peníze. Že jejich záliby a radosti jsou někde úplně jinde, ale tím by si nevydělali.

V této lekci se podíváme na motivaci, která nás vrhla do práce, kterou vykonáváme a také na to, do jaké míry je to činnost, kterou milujeme.

Životní naplnění

V závěrečné lekci si dovolíme opravdu roztáhnout křídla a podívat se na svět očima malých dětí. Jaké jsme měli sny? Co nám dělalo radost?

Je nejvyšší čas, vrátit se k těmto činnostem a radostem, které jsou pro náš život naprosto důležité. Roztáhneme křídla a zjistíme, jak snadé je přenést naše nejhlubší sny a touhy do všedního dne. 

Sama jsem důkazem toho, že sny a touhy se mohou zrealizovat, pokud si to budeme z celého srdce přát.

Uvažujete o objednání?

Přijeďte za mnou na Mělník. Nebo se můžeme se sejít v pohodlí vašeho domova.

Terapie u nás

Velmi ráda vás přivítám v mé terapeutické místnosti. Terapii provádím na adrese Mánesova 1083, Mělník.

Přijet můžete pohodlně autem - pakrovat se dá před domem nebo hromadnou dopravou. Zastávka autobusu Mělník - Pšovka je cca 5 min. chůze od domu.

Cena za terapii je dána hodinovou sazbou.

Sazba je 950 Kč za hodinu. Nemusíte se stresovat, na minutě nesejde.

 

Terapie u vás

Pokud nemůžete z jakéhokoli důvodu přijet za mnou na Mělník, neznamená to, že se nemůžeme potkat... 😉

Přijedu za vámi na adresu, na které se společně domluvíme. V tomto případě však musím zohlednit čas, který k cestou k vám strávím a samozřejmě i cestovní náklady.

Základní hodinová sazba terapie je stejná, tzn. 750 Kč.

Navíc si účtuji 7 Kč za km od nás k vám plus paušál 300 Kč za můj čas, strávený na cestě.