Kašlu na lásku, miluji sebe

Článek se edituje, takže v něm ještě není vše, co jsem si přála sdělit, ale bude…

Možná si říkáte, že zařadit na květen téma lásky není nic moc originálního. Všude se lidé líbají, ptáci se při námluvách mohou strhnout a dokonce se i občas zaslechne nějaký ten veršík od Karla Hynka (nebo koho ještě). Ráda bych se s vámi na téma lásky podívala z jiného úhlu.

Poslední dobou se mi totiž při terapiích, které vedu se svými klientkami, velmi často objevuje téma lásky k sobě samé. Pokud už máte toto téma zpracované, gratuluji. Ale pojďme se společně zamyslet nad tím, zda je se vidíme a vnímáme jako opravdu dokonalé bytosti.

Nejsemdostdobráctví

Slyšeli jste někdy jako děti z úst svých blízkých něco ve smyslu: „Když nebudeš ustupovat, nikdo tě nebude mít rád.“ Možná ne přesně takto, ale věty podobného významu jsme většinou zažili všichni. Většinou nám byly tyto rady udíleny v dobré víře, ale my je přijali jako fakt o nás samých.

A co teď s tím?

Nesouhlasím s tvrzením, že je třeba vyčistit vztah mezi námi a tím, kdo nám kdysi tuto dobrou radu dal. Uvědomit si, to ano, ale omlouvat se tím, že mi tím daný člověk ublížil a já jsem proto taková? To je pozice oběti a tou nechce být jistě nikdo z nás!

Možná vás téma trošku rozpálilo, takže nabízím příležitost k uhašení těch největších vášní. Jako malou ochutnávku nabízím téma, kterým se budeme společně zabývat v červnu.

Tím tématem je VODA ve všech jejích podobách s důrazem na její magickou schopnost.

V Čechách mám několik oblíbených míst. Jedním je samozřejmě můj rodný Mělník, ale jednoznačný favorit je Český Krumlov, který mi svou magičností bere dech pokaždé, když se k němu přiblížím.

Eva je duší cestovatelka, tělem jogín, povoláním účetní a milovník zvířat. Její největší vášní je pomáhat lidem najít vlastní životní cestu. Je autorkou projektu Pobytové terapie aneb 24 hodin pouze pro vás. Její osobní příběh můžete nalézt zde>> Pokud chcete Evě něco sdělit, pište na averepova@seznam.cz nebo se připojte na Facebook
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.